Provozní přístroje

Zkoušečky NN-sled fází

V kategorii naleznete testery napětí (zkoušečky) nízkého napětí.Některé typy rozeznají napětí bezdotykově,jiné,složitější rozeznají nejen hodnotu napětí ,ale i identifikaci fázového vodiče a indikace uzavřeného okruhu.

Více zde

Digitální multimetry

Tato rubrika je určena multimetrům, které mají LCD zobrazovače,některé typy mají duální dispej a zobrazují i "ručičku" .

Více zde

Analogové multimetry

Multimetry ,které mají klasický měřicí systém,ručičkový,některé přístroje zobrazují měřenou veličinu i digitálně.

Více zde

Přístroje do výbušného prostředí

Přístroje určené do výbušného prostředí.

Více zde

Klešťové multimetry

Kategorie obsahuje multimetry,které mimo jiné elektrické veličiny umožňují měřit protékající proudy kleštěmi(bez rozpojení obvodu),některé umožňují i měření stejnosměrných proudů.

Více zde

Přístroje vhodné pro automobilisty

Kategorie která obsahuje nejen jednoduché zkoušečky,ale také multimetry určené pro autodiagnostiku ,některé z přístrojů lze připojit k PC např. multimetr UT 109 s automatickým nastavováním rozsahu a měřením teploty.

Více zde

Analyzátory-wattmetry

Tato rubrika je určena přístrojům, které jsou schopny analyzovat kvalitu elektrické sítě a to jak jednofázové tak třífázové,jsou zde také měřiče výkonu a elektrické práce (wattmetry)

Více zde

Intenzita elektromagnetického pole

Zde naleznete měřiče intenzity elektrického pole jsou vhodné i pro vyhledávání zdrojů elektromagnetického záření (v pásmu radiových vln a mikrovln) a pro kontrolu EMC

Více zde

Kalibrátory procesních signálů

V této rubrice jsou přístroje které dokáží měřt proudové smyčky bez rozpojení obvodu,některé přístroje umožňují obě metody, také měření signálů v mA pro PLC a pro analogové I/O řídicí obvody.

Více zde

Scopemetry

Měřicí přístroje v této kategorii jsou určeny k průmyslovým měřením, scopemeter navíc měří také AC / DC proudy, odpory, kmitočet, fázový posun, apod.

Více zde