Přístroje pro stavitelství - geodezie

Nivelační přístroje

Nivelace se užívá ve stavebnictví k vyměření vodorovné roviny nebo nivelety při zakládání větších a liniových staveb. V geodézii se užívá ke stanovování nadmořské výšky trasováním od bodu se známou výškou.

Více zde

Rotační lasery

Přístroje v této kataegorii jsou určeny převážně do inetriérů,většinou mají schopnost se uvést do vodorovného stavu a dále jsou schopny vytyčit i kolmici na tuto rovinu(horizontální přímka).

Více zde

Liniové lasery

Kategorie obsahuje samonivelační křížové liniové lasery ,které mají otočné tělo o 360°,jsou vhodné pro podlaháře,zednické práce a tapetářské práce.

Více zde

Potrubní lasery

Lasery určené pro stavební aplikace při pokládce potrubí, drenážních a jiných odtoků, kde je požadovaný určitý konkrétní spád. Jsou ideální kdekoliv, kde je potřeba tvorba linií a spádu.

Více zde

Úhloměry, sklonoměry

V této kategorii jsou zařazeny přístroje pro snadné změření úhlu ,sklonu, a také jednoduché laserové úhelníky. Technické perametry této pomůcky ocení obzvláště obkladači.

Více zde

Vodováhy

Kategorie vodovách,nejen pro profesionální použití ale i jednoduché dvoulibolové vodováhy určené pro domácí kutily.Naleznete zde vodováhy různých délek různého provedení,včetně magnetických a také laserových vodováh.

Více zde

Stativy

Kategorie určená pro ucelený sortiment stativů vhodných jak pro přístroje nivelační tak pro hmotnostně menší laserové dálkoměry.

Více zde

Nivelační latě - rozpěrné tyče

Nivelační latě různých délek a provedení , také rozpěrné tyče

Více zde

Příslušenství stavebnictví

V této kategorii jsou zařazeny přístroje které doplňují některé doplňkové funkce stavebních přístrojů,naleznete zde např. přijímače,značkovací spreje,laserové ochranné brýle nebo odrazové terčíky.

Více zde