Generátor ozonu VirBuster 20000A

Generátor ozonu VirBuster 20000A

Se silným oxidačním účinkem O3 ničí viry, bakterie, kvasinky, plísně a jejich spory. Při delším působení likvidují také hmyz a další parazity. Výhodou je i dokonalé odstranění pachů, jako je například zápach kouře z cigaret, hniloba, pach ze zvířat atd.

Výrobce
Diametral
Dostupnost
Produkt je skladem u dodavatele
Cena
12 148 Kč (bez DPH)
14 699 Kč (s DPH)
12 148 Kč (bez DPH)

Doporučujeme přikoupit

Generátor ozonu VIRBUSTER 20000A

Se silným oxidačním účinkem O3 ničí viry, bakterie, kvasinky, plísně a jejich spory. Při delším působení likvidují také hmyz a další parazity. Výhodou je i dokonalé odstranění pachů, jako je například zápach kouře z cigaret, hniloba, pach ze zvířat atd.

Nízké náklady na desinfekci

Generátory ozonu VirBuster nepotřebují žádné náplně a další spotřební materiál, nebo filtry. Pro svoji funkci potřebují pouze přívod elektrické energie 230V. Pouhých 14 haléřů vystačí na desinfekci prostoru 6 x 6 m s výškou stropu 2,77 m (100 m3).

Velký okruh použití

Ozonové generátory VirBuster lze s úspěchem použít ke sterilizaci a desinfekci v nemocnicích, léčebnách, ordinacích, školách, fitness centrech, obchodech, šatnách, divadlech, restauracích, domácností atd. Díky svým schopnostem naleznou též uplatnění při desinfekci klimatizací a vnitřních prostor automobilů, autobusů a dalších dopravních prostředků, kde prostor zbaví nejen od nežádoucích mikroorganizmů, ale i od zápachů.

Robustní a lehké provedení

Ozonové generátory VirBuster jsou vyrobeny z ocelového plechu a opatřeny kvalitní povrchovou úpravou práškovým lakem. Při konstrukci byl brán také ohled na nízkou hmotnost pro mobilní použití.

Precizní provedení

každý generátor VirBuster je pečlivě sestaven jen z těch nejkvalitnějších komponent pro dlouhou životnost výrobku. Každý generátor VirBuster je ve výrobním závodě podroben náročným testům.

Filtr nasávaného vzduchu

Nasávání vzduchu VirBuster je provedeno přes filtr, který zaručuje, že do desinfikovaného prostoru nebudou rozptylovány prachové částice.

Výkonný a kvalitní ventilátor

ventilátory použité v generátorech VirBuster mají výhradně kuličková ložiska pro zachování jejich dlouhodobé životnosti. Použití kuličkových ložisek má kladný vliv na hluk ventilátorů, který je pouhých 45 dB.

Snadno přenositelný

Generátory VirBuster jsou díky své konstrukci lehké a díky madlu snadno přenositelné.

Bezpečný výrobek

Generátory ozonu VirBuster obsahují aktivní ochranu FanFlow, která ochrání obsluhu před dotykem s elektrickými částmi zařízení.

Snadná údržba

Generátory ozonu VirBuster nepotřebují žádnou speciální údržbu.

Výstupní hadice

Ke všem generátorům ozonu VirBuster lze dokoupit adapter s hadicí, na kterou lze zapojit vzduchotechniku, nebo pomocí ní desinfikovat prostory, které nejsou snadno přístupné.

Český certifikát

Generátory VirBuster byly zkoušeny v českých zkušebnách a mají český a CE certifikát.

Vyrobeno v České republice

Generátory ozonu VirBuster byly kompletně navrženy a jsou vyráběny v České republice společností Diametral a.s.

Záruční a pozáruční servis v ČR

každý výrobek se může někdy porouchat. Díky výrobnímu závodu a servisu v České republice máte zaručeno, že Váš výrobek bude stále funkční.

Hmotnost  4.8 kg
Časovač  analogový
Množství ozonu  20000 mg / hod
Tvorba ozonu 20000 mg / hod
Rozměry (H x V x Š):   172 x 244 x 282mm
Maximální příkon:   242 W
Napájecí napětí:   230 V / 50 Hz
Výkon ventilátoru:  190 m³ / hod

Doporučené časy a výkony generátorů ozonu VirBuster:

Model VirBuster 4000 VirBuster 8000 VirBuster 10000 VirBuster 20000
Interiér vozu 30 min 20 min 15 min 15 min
50m³ 90 min 45 min 30 min 30 min
100m³ 60 min 2x 45 60 min 45 min
200m³ nedoporučuje se použít více přístrojů 2x 60 2x 45 min
nad 200m³ nedoporučuje se nedoporučuje se použít více přístrojů použít více přístrojů
Generátor ozonu VirBuster 10000A Generátor ozonu VirBuster 10000A

Generátor je vybaven analogovým časováním se zobrazením zbývajícího času. Díky velkému výkonu a silnému oxidačnímu účinku O3 ničí viry, bakterie, kvasinky, plísně a jejich spory. Při delším působení likvidují také hmyz a další parazity. Výhodou je i dokonalé odstranění pachů, jako je například zápach kouře z cigaret, hniloba, pach ze zvířat atd

detail 8 619 Kč
Generátor ozonu VirBuster 8000E Generátor ozonu VirBuster 8000E

Díky velkému výkonu a silnému oxidačnímu účinku O3 ničí viry, bakterie, kvasinky, plísně a jejich spory. Při delším působení likvidují také hmyz a další parazity

detail 7 099 Kč