Alkohol tester Alcotest 4000

Alkohol tester Alcotest 4000

Analyzátor alkoholu v dechu Dräger Alcotest® 4000 nabízí zodpovědným řidičům spolehlivou dechovou zkoušku na alkohol a umožní jim vyjet se zárukou splnění zákonných požadavků. To zajišťuje přesná měřicí technika, která je identická s tou, kterou používá policie: více než 30 milionů dechových zkoušek na alkohol ročně.

Výrobce
Dräger
Dostupnost
Produkt je skladem u dodavatele
Cena
7 970 Kč (bez DPH)
9 644 Kč (s DPH)
7 970 Kč (bez DPH)

Doporučujeme přikoupit

Dräger Alcotest® 4000

Analyzátor alkoholu v dechu Dräger Alcotest® 4000 nabízí zodpovědným řidičům spolehlivou dechovou zkoušku na alkohol a umožní jim vyjet se zárukou splnění zákonných požadavků. To zajišťuje přesná měřicí technika, která je identická s tou, kterou používá policie: více než 30 milionů dechových zkoušek na alkohol ročně.

Jízda bez nejistoty

Dali jste si sklenku vína navíc nebo máte hladinu alkoholu v krvi ještě v toleranci?
Často se stává, že člověk zjistí zbytkový alkohol v těle až příliš pozdě. Přístrojem Dräger Alcotest 4000 se můžete kdykoli sami otestovat a zjistit, jestli už můžete řídit. Budete se tak cítit lépe, když vás policie nebo zaměstnavatel bude kontrolovat na alkohol v dechu. Bez zbytkového alkoholu, beze stresu.

Rychlý a spolehlivý alkoholový tester

Ať už je to po podnikovém obědě, na večírku nebo další den ráno: díky senzoru DrägerSensor vždy zjistíte přesnou hladinu zbytkového alkoholu. Přístroj je připraven k použití během několika sekund a dechovou zkoušku lze provést ihned. Totéž tlačítko umožňuje pohyb v menu.

Vyměnitelný náustek

Náustek se nasazuje velmi snadno a je chráněn krytem. Pro každou testovanou osobu musí být použit nový náustek. Náustky jsou dodávány jako příslušenství. Vydechovaný vzduch je veden vzduchovým kanálem přístroje a pouze malý vzorek tohoto vzduchu je přiveden k analýze. Díky tomu v zařízení nezůstává zbytkový alkohol a všechna měření jsou trvale přesná a spolehlivá. Stejnou metodu používá i policie.

Vždy připraven k použití

V chladné zimní noci i za horkého letního dne: Přístroj je připraven k použití téměř okamžitě. Rozsah teplot měření: -5°C do +50°C.

Praktický a diskrétní

Díky své kompaktní konstrukci se přístroj Alcotest 4000 vejde i do kapsy u kalhot. Dechovou zkoušku tak můžete provést diskrétně na kterémkoli místě.

Navrženo pro dlouhá léta používání

Přístroj Alcotest 4000 je vyroben v Německu a splňuje nejvyšší standardy kvality. Pravidelné kalibrace přístroje zajišťují, že si měřicí technika dlouhodobě uchovává vysokou přesnost. Celosvětová a regionální servisní síť Dräger je zárukou, že přístroj budete moci používat po mnoho let.

Dräger vyrábí přesné přístroje už více než 65 let: měřicí technika používaná policií

Dräger je přes 65 let jedním z předních světových dodavatelů profesionálních měřicích přístrojů pro měření alkoholu v dechu pro policii i průmyslové podniky. Přístroj Alcotest 4000 je vybaven identickou měřicí technikou, jakou používají přístroje pro nejpřesnější dechové zkoušky alkoholu.

Soustavný technický pokrok za šest desetiletí se dnes promítá do nesrovnatelné rychlosti a spolehlivosti přístroje Alcotest 4000. Jako soukromý uživatel nebo profesionální řidič můžete jednoduše předejít nepříjemnému překvapení při kontrole hladiny alkoholu v dechu.

Pomocí přístrojů Dräger se každým rokem provádí více než 30 milionů dechových zkoušek na alkohol po celém světě. Vysoce kvalitní přístroje jsou vyrobeny v Německu.

Princip činnosti  Elektrochemický senzor pro 1/4" techniku, specifický pro alkohol
Měřicí rozsah  0,00 až 5,00 ‰ (při překročení limitů měřicího rozsahu se zobrazí hlášení)
Odběr vzorku  Automatický odběr vzorku po dosažení minimálního objemu, resp. délky výdechu;
Automatický odběr vzorku po dokončení výdechu;  závisí na konfiguraci
Připravenost k použití  cca 4 sekundy po zapnutí
Zobrazení výsledků měření  Přibližně po 3 s (při 0,00 ‰);přibližně po 10 s (při 1,00 ‰, pokojová teplota)
Provozní teplota  -5 až +50 °C
Relativní vlhkost  10 až 100 % rel. vlhkosti (nekondenzující, v provozním stavu)
Požadavky na okolní tlak  600 až 1 300 hPa
Displej  Grafický podsvícený displej LCD 32 x 22 mm (128 x 64 pixelů)
LED  Modrá LED dioda zajišťuje indikaci výsledků a varovných hlášení
Zvukový signál  Různé zvukové signály k podpoře hlášení a výstrah na displeji
Paměť dat  Paměť posledních 400 zkoušek
Napájení  1 baterie CR123A, ukazatel stavu nabití na displeji, na 1 baterii lze provést cca 1500 dechových zkoušek
Náustek  Hygienický a samostatně balený
Způsob ovládání  Měřicí funkce se ovládají jediným tlačítkem
Kalibrace  Kalibrace suchým nebo mokrým plynem
Pouzdro  Plast ABS/PC odolný proti nárazu
Rozměry (š x v x h), hmotnost  cca 50 x 133 x 29 mm, cca 130 g včetně baterie
Vibrace a rázy EN 60068-2-32
Značka CE Ve shodě s požadavky CE
Normy  Vyhovuje EN 16280, EN 15964, NHTSA, FDA, v závislosti na konfiguraci
Integrované hodiny  Zobrazení data posledního servisu
Stupeň krytí IP IP 52
akce Alkohol tester Alcotest® 6000 Alkohol tester Alcotest® 6000

Přístroj Dräger Alcotest® 6000 je určen profesionálním uživatelům; umožňuje provést rychlou a přesnou dechovou zkoušku na alkohol. Měřicí technika tohoto malého a uživatelsky přívětivého přenosného přístroje je prověřena ve více než miliónu přístrojů prodaných po celém světě.

detail 13 940 Kč
Alkoholtester CA 20FL Alkoholtester CA 20FL

Profesionální alkoholtester vhodný zejména pro firemní použití a pro náročné soukromé uživatele, který využívá nejmodernější technologii inteligentního elektrochemického čidla.

detail 2 347 Kč