Liniový laser Leica Lino L2

akce Liniový laser Leica Lino L2

Samourovnávací křížový laser,skvělá vditelnost a ostrost paprsku,možnost sklonu paprsku,možnost vypnutí jednotlivých paprsků,pulsový laser k vyhledávání stopy pomocí detektoru-zvyšuje rozsah použití na více než 30 metrů.

Výrobce
Leica
Dostupnost
Skladem 1 až 2 kusy
Cena
4 950 Kč (bez DPH)
5 990 Kč (s DPH)
4 950 Kč (bez DPH)

Liniový laser Leica Lino L2


základní liniový křížový laser, výseč 120°, možnost přepnutí na pulzní laser

 

Všeobecný popis modelové řady Lino

Křížové a bodové lasery Leica LINO nabízejí široké možnosti využití jak pro vnitřní, tak i pro venkovní prostory. Všechny modely jsou přizpůsobeny prostředí stavby svou odolností a také variabilitou dodávaného příslušenství.

Kvalitní optika s laserovou technologií „Power RangeTM“ zajišťuje dokonale ostrý obraz jednotlivých na sebe kolmých čar a bodů. Linie jsou vykresleny jako úzké s jednoznačnými okraji pro rychlou a přesnou práci. Automatický kompenzátor sám urovnává laser do vodorovné a svislé roviny a lze jej také vypnout pro tvorbu šikmých čar.

Na delší vzdálenosti nebo na velmi světlých místech např. v exteriérech lze laser přepnout na pulzní a vyžívat následně detektor laserových paprsků, což se hodí zejména při pracích venku a vzdálenostech až 50m. Je možné vypínat jednotlivé čáry podle druhu práce, na kterou LINO využíváte.

Všechny modely jsou prachotěsné a vodotěsné (IP54, IP64) a obsluha je velmi snadná. K Leica LINO nabízíme širokou paletu příslušenství, které je již součástí dodávky (ochraná brašna nebo kufr, stativ, terč atd.) nebo i další volitelné např. fotostativ, rozpěrná tyč, stěnový držák, flexi lať, detektor atd., které rozšiřují možnosti využití a velmi usnadňují práci.

 

.